Ladik Haber

Musa Arat’tan Şehit ailelerine bayram ziyareti

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Konya İl Teşkilatı, bu bayramı daha bir anlamlı geçirdi.

AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat, Kurban Bayramı dolayısıyla Kadınhanı Ilgın ve Sarayönü ilçeleri ile bu ilçelere bağlı mahallelerde yaşayan 5 şehit ailesini ziyaret etti.

Ziyarete İl Başkanı Arat’ın yanı sıra AK Parti Konya İl Başkan Yardımcısı Edip Emre Görgülügil, Ilgın Belediye Başkanı Mehmet Karahan, Kadınhanı Belediye Başkanı Mehmet Nuri Ödük ve Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak, AK Parti Ilgın İlçe Başkanı Ali Erten, Kadınhanı İlçe Başkanı Mahmut Emekli ile Sarayönü İlçe Başkanı Şükrü Tınas ile ilçe yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleri katıldı.

Başbakan Yıldırım’ın mektubu iletildi…

Söz konusu ziyarette şehit ailelerinin bayramlarını tebrik eden AK Parti Heyeti, ailelerin talep ve önerilerini de alarak söz konusu isteklerin yerine getirilmesi için istişarelerde bulundu. AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat ayrıca, Başbakan Binali Yıldırım tarafından kaleme alınan mektubu da şehit ailelerine iletti.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. misafir dedi ki:

    siyasiler olarak taşın altına biraz elinizi koyun sayın başkan. kendi çocuklarınızı da doğu ve güneydoğuda askerlik yaptırırsanız millet sizi daha çok takdir edecektir.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.